Інформація про заклад

55 річна історія « Ромашки « с. Щасливе

Ті, хто народився в 50-х роках, добре пам’ятають, що дитячий садочок розпочинав свою діяльність у приміщенні теперішнього ЖКК ”Щасливський”, а на місці сучасної будівлі росло дуже багато ромашок, і вихователі водили туди діток на прогулянки. Мабуть, тому теперішній садочок називається „ Ромашка”.

У вересні 1956 року за рішенням райздрав відділу на території радгоспу „Бортничі” відкрито ясельну групу на 20 місць. Спочатку в ній налічувалося шестеро дітей. До кінця року набралося більше двадцяти різного віку, але переважно до року. Приміщення поділили на два крила. З одного боку розміщувалися ясла, які фінансувалися райздраввідділом, а з другого – садочок радгоспу ”Бортничі”. Обов’язки завідуючої яслами виконувала Марія Дмитрівна Меніна, медсестра за фахом, жінка, яка пройшла війну, а в мирний час всю себе віддавала улюбленій справі.

Медсестрами-вихователями у той час працювала Пасько Г. та Постолян Л.С., нянею-прибиральницею – Ашпетова М.М., першими вихователями – Нігрей М.І, Подобєдова Є.Ю, нянею – Сімачова О. З 1956 по 1959 рік вихователькою дитсадка працювала Бистра Г.Т

На початку будь-якої справи завжди виникає багато труднощів. Дісталося і тим, хто починав діяльність садочка. Вихователі самі пиляли дрова і топили, носили воду, харчі доставляли з Києва чи Борисполя „попутним” транспортом, і на облаштуванні подвір’я самі працювали, і з виховною програмою справлялися.

У 1961 році відбулося об’єднання ясельної групи і садочкової групи радгоспу. Заклад був переведений на фінансування радгоспу ”Бортничі”. Завідуючою садочком призначили мудрого педагога, чуйну людину і вмілого керівника – Бородиню Юлію Макарівну. Марія Дмитрівна залишилася працювати в садочку медсестрою. Першим бухгалтером була Шашко А.Г. Першим завгоспом – Бутенко Н.В.Вихователями з 1961 року працювали Черкас О.М.,Стаднік М. А.,

Соловей Є. І. Ворона.Н.А., няні – КоняхінаД.М.,Мясніченко Т.М., Талочна Н., Мостова Н., Яценко Р.Ф.,Белан Г. М.,ОвсієнкоО.М., Кацан, О.Й, Липовичук М.М.

У 1965 році було збудовано перший корпус нового приміщення. Світлі, просторі кімнати, спальні, концертна зала, їдальня, спортивна зала, На подвір’ї обладнані площадки для прогулянок, навіси, басейн, були розбиті клумби.

Велике переселення відбулося у 1966 році. Було відкрито 6 груп.

З цього ж року разом з Меніною М. Д. медсестрою працює Кокарєва Р.П., вихователями – Макаренко М. П., Микитка О.М.,Савіна Т.В., Гелевешко Л.С., Биковець С.К., Стельмах Н.С., Храпаль Г.Ю., завгоспом – КошельО.І., поварем – Радченко Н.Ф., Овсієнко О.М.помічники Ткач Н.В., костелянша – Комісар О.П.

У 1970 році на честь 100- річчя від дня народження В. І. Леніна був посаджений парк.Усі насадження навколо садочка – це заслуга Бородині Ю. З 1970 рік вихователями працювали Бабак Ніна Миколаївна ( зараз головний спеціаліст відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України Курочка Н. М) Гайова К.А., Галенко Тамара Володимирівна .,

Сонько К.Г.,. Копестиренська Ттетяна Борисівна Б., Фальченко Людмила Олексіївна ,Глоба А. В., Олійник Н.Д.

1980 року садочок святкував своє перше 25-річчя. На той час у садочку працювало 39 вихователів, нянечок, обслуговуючого персоналу. Понад двадцять років працювали вихователі Л.С.Гелевешко, В.Ф.Свідро, Р.Ф.Яценко. У садочок повернулися вже спеціалістами колишні вихованці – Галина Юхимівна Храпаль, Т. М. Ліванова, Л.О.Фальченко. Тоді вже дитячий садочок мав все для хорошого фізичного, розумового розвитку дитини – іграшки, різноманітні тех. засоби, м’який інвентар, кінопроектор, діапроектор, два магнітофони, програвач, телевізор, радіолу. Два рази на місяць діти дивилися ляльковий театр, а також настільний та тіньовий. Робота садочка оцінена і відмічена грамотами обкому профспілки, райвно. Дитячий заклад нагороджений Дипломом ІІ ступеня, за перемогу у Всесоюзному змаганні на кращу дитячу установу. З 1967 року садочок відвідують іноземні делегації.

З 1979 року вихователями працювали Юрченко Ольга Петрівна ., Іваненко Олена . Юхимівна ., Кравченко Н.С, та Гелевешко С.Г. Машталір Марія Іванівна , Соломка Т. Є., Іващенко В.М, Поліщук Г.В. Криничева Г.М. Авхімович Л.М. музкерівником працювали Мільченко Т.М., Вах А.К., нянями працювали Овчаренко Л.І., Пятецька Т.М., В.І. Натрусна, О рлова Л.І

У 1975 - 1980 році дитсадок відвідують іноземні делегації. У1980 року в селі Щасливе відкрита середня школа і 30 серпня був 1- й випуск в „0” клас.

У 1989 році завідуючою садочком стала Галенко Т. В. Тамара Володимирівна була сучасною, простою у спілкуванні людиною, мудрим порадником і хорошим наставником.

У 1986 році до будівлі садочка було добудовано новий корпус.14 січня З 1992 року по 2008 закладом керує Бабич Тетяна Євгенівна. Тетяна Євгенівна була керівником з великим естетичним смаком , тому при її керівництві садочок перетворювався на казку.

1 травня 2001 року дошкільний навчальний заклад загального розвитку переданий у комунальну власність Щасливської сільської ради.

Зараз садочок займає територію 0,96 га. 10 ігрових майданчиків, спортивне та ігрове обладнання. У закладі фунціонує 8 груп.. У будівлі 8 групових кімнат, 2 музичних зали , які оснащені необхідним обладнанням. Працює 16 вихователів два музичних керівники ,з них вищу освіту мають 10 педагогів. Понад 25 років вихователем працює Короткова Л.Г. Поліщук Г.В. Троє вихователів мають вищу категорію, двоє мають звання ”вихователь – методист” - Юрковець Ганна Адамівна та Іващенко Валентина Миколаївна. Усього в садочку 41 працівників і 212 дітей. Дитячий садок ”Ромашка” – найбільший і найкращий серед дошкільних закладів району. Колектив садочка бере участь у виставках конкурсах дитячих робіт, присвячених різним святам а також у конкурсі „Веселі нотки ” Заклад нагороджений Подякою відділу освіти за розвиток музичних здібностей дітей дошкільного віку у 2008 – 2009 році.

7 липня 2009 року заклад пройшов атестацію, на основі якої видано свідоцтво про атестацію головного управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, яке засвідчує, що заклад атестовано за достатнім рівнем.

Керує з січня 2008 року діяльністю дитячого закладу Іващенко Валентина Миколаївна, яка вважає роботу з дітьми своїм покликанням, бо не може без захоплення дивитися, як дітки граються на майданчику, як з апетитом їдять смачний борщик чи тихенько сопуть носиками у спальній кімнаті. Валентина Миколаївна працює в колективі з березня 1981 року. Починала з помічника вихователя. Навчалась в Переяслав-Хмельницькому педагогічному училищі. Бажання працювати з дітьми примусило закінчити Київський педагогічний інститут ім. Б. Грінченка. Зараз вона вже досвідчений педагог, має звання „вихователь –методист ”, але не перестає навчатися , а її головні вчителі – це діти.

У 2010 році заклад потрапляє на телебачення в програму « Час» де обговорюється потреба планування та розбудови нового закладу . Часто згадуються різні події з життя закладу в районній та сільській газеті.

В закладі працюють багато вихованців дитсадка , зараз це досвідчені педагоги Венгрін Тетяна Євгенівна спеціаліст вищої категорії. Дитячим колективом Тетяна Євгенівна вміло керує наймудрішим педагогічним прийомом - постійною посмішкою, в колективі завжди ініціатор всіх подій і заходів. Привітна, лагідна до дітей , уважна до колег, завжди з жартом і посмішкою ,без неї життя в дитсадку як погода без сонця .

Павлівська Ганна Григорівна пам’ятає своїх вихователів і яким був наш дитсадок у її дитинстві . Тому й працює з великим ентузіазмом , завжди творча, з великими акторськими здібностями , й бажанням прийти на допомогу всім .

Андреєнко Тамара Іванівна в садочку виростала разом з ялинками. На цій фотографія Тамара Іванівна одного зросту з ними ,а сьогодні це досвідчений педагог вищої категорії , і 25 річним стажем роботи , і ялини вже виросли вищими не лише за Тамару Іванівну а за дитсадок. В трудовій книзі Тамари Іванівни лише один запис місця роботи дитсадок « Ромашка «

Голубецька Леся Петрівна ходила в садочок ще зовсім недавно , її всі пам’ятають маленькою дівчинкою , а сьогодні вона працює в закладі після закінчення Переяслав - Хмельницького університету вже 4 рік. Наполеглива , віддана своїй справі Леся Петрівна тактовно і професійно , долає педагогічні вершини, і вже за чотири роки користується великим авторитетом серед колег, та батьків.

Добре знають свою справу кухарі закладу Кучук Р.В. Поповійчук В.М. Тетерук Л.М. ,адже працюють в садочку понад 25 років. Їхні борщі , котлети , пиріжечки хвалить вся дітвора с. Щасливе , і всі дошкільнята вправно їх з апетитом під час обідів ховають за пухнасті щічки .

В березні 2011 року на базі закладу вперше в історії був проведений обласний семінар для методистів з дошкільного виховання « Розвиток художньо-естетичної компетентності дітей дошкільного віку за сферою життєдіяльності « Культура » , на високому науково – методичному рівні.

В закладі працює Юрковець Ганна Адамівна .ЇЇ знають як досвідченого педагога, з великим художнім талантом, не лише в районі , а й області, адже Ганна Адамівна розробила та впроваджує в роботі з дітьми програму з зображувальної діяльності. Виставки робіт , оформлення залів до свят , руками Ганни Адамівни завжди привертають увагу всіх своєю оригінальністю , довершеністю, чарівністю. Високі знання методик дають завжди сформувати в дошкільнят життєву компетентність, готовність до навчання в школі,організувати цікаве розвивальне середовище.

Понад 30 років працює вихователем Короткова Лариса Григорівна , яка не зрадила свій дитсадок і приїздить на роботу ніколи не запізнюючись до 7 години ранку з м. Борисполя . Лариса Григорівна працює в першій молодшій групі , і в роботі з дітьми для мовленнєвого розвитку використовує дуже багато народного фольклору , її діти знають безліч пісеньок, потішок, віршиків ,та таких що в жодній хрестоматії не знайдеш .Заходьте , послухайте. Лариса Григорівна раду зустріне кожного, адже вона вважається педагогом з великим досвідом роботи і зберігає всю історію з життя дитсадка, та теплі згадки про своїх колег.

У 1985 році в дитсадок прийшла струнка дівчина, з довгим золотим волоссям

Галина Володимирівна Поліщук , і вже працює тут понад 25 років. Знання методик, професійність, відповідальність постійні супутники в роботі Галини Володимирівни. Вона має свою педагогічну родзинку в роботі з дітьми , розвиває їх використовуючи максимально ігрові методи і прийоми. Вам хочеться пограти в цікаву рухливу гру , заходьте , Галина Володимирівна знає їх дуже багато , може перетворити вас на котика чи мишку, зайчика чи лисичку.

Коваль Олена Петрівна працює на посаді вихователя 10 років, Олена Петрівна має художній талант , хоча використовує його бережно. Користується авторитетом у батьків , тому дітей у її групі найбільше .

Олена Петрівна майстер зачісок дитячих , і на всі конкурси вміє зробити зачіску і кульбабки, і краплинки, і ромашки.

В 2008 -2011 році старшою медичною сестрою працювала Овчарук Г.М. , яку полюбили діти , поважали батьки , колеги . Про Ганну Миколаївну завжди казали вроджена талановита медсестра.

З жовтня 2011 року в закладі старшою медичною сестрою працює Савицька Вікторія Олександрівна. За короткий проміжок часу проявила себе , як фахівець закоханий в свою справу. Сподіваємось , що залишиться в садочку назавжди.

Часто згадують в колективі медичних сестер Кокарєву Раїсу Павлівну , Микитко Наталію Миколаївну, Муханову Тетяну Сергіївну, Осокіну Раїсу Павлівну , Ладнюк Людмилу Григорівну, Семенюту Валентину Миколаївну. як вимогливих, відданих своїй справі людей, які залишились для колег як еталон професійності, відповідальності.

З 2008 року в колектив закладу вливаються молоді педагоги Онуфраш Ліля Миколаївна , яка вміє так організувати життя в групі, що їй заздрять самі досвідчені педагоги. Виховання в дітей моральних якостей завжди було в Лілі Миколаївні першочерговим завданням .В груповій кімнаті завжди зразковий порядок , в роботі Лілі Миколаївни в усьому лад, і відповідальність.

Нечепа Ольга Василівна в 2008 році була дуже здивована коли оформляючи свою донечку в дитсадок завідувач запропонувала їй посаду вихователя. І зразу Ользі Василівні довірили групу діток. Ольга Василівна не розгубилась , а вправно створювала для своїх вихованців розвивальне середовище, постійно знайомилась з новинками методичної літератури, і за три роки набула професійної майстерності, та авторитету серед батьків, та колег.

Симоненко Валентина Віталіївна завжди в роботі, завжди в пошуках педагогічних рішень, прийде на допомогу кожному , в любий час дня і ночі, лише покличте. Завжди привітна і чуйна. Друга мама для малят , тому і адаптація дошкільнят проходить в її групі легко , дивуючи всіх батьків.

Мельник Оксана Олександрівна вихователем працює лише рік, але авторитет в батьків заробила швидко, не присідає ні на хвилину, знає тисячі казок і пісень .Має секрети педагогічної майстерності , як легко без сліз ,з великою радістю адаптувати дітей раннього віку до життя в дитсадку.

Шиманська Ольга Петрівна в садочку ще зовсім недавно з 2011 року.

Завідувач помітила її материнську турботу і теплоту коли вона привела свого Арсенчика в дитсадок. І запропонувала їй посаду вихователя. Ольга Петрівна турбується про діток з дитсадка з такою ж теплотою і ніжністю як і про свою дитину. Лагідна, добра , відповідальна з такою вихователькою дітям завжди затишно і комфортно.

З 2010 року садочок поповнився другим музичним керівником Машталір Іриною Анатоліївною, досвідчений музичний керівник Сидоранська Валентина Петрівна передала їй досвід і секрети проведення ранків, занять, розваг. Пропрацювавши 28 років Валентина Петрівна Сидоранська пішла на заслужений відпочинок. І знову колектив поповнився молодим спеціалістом Цибух Вікторією Василівною.

Помічниками вихователів з 2008 працюють Дмитренко Людмила Миколаївна , Чорна Ольга Михайлівна , Пуришкіна Інна Вікторівна , Громико Олена Анатолівна, Сонько Людмила Миколаївна, Третяк Валентина Віталіївна, Серякова Вікторія Олександрівна.

Найкращими нянями в світі і в дитсадку « Ромашка « яких ми згадуємо щодня , ставлячи за приклад всім молодим помічникам вихователів були Величко Ніна Андріївна, Дмитрієнко Галина Антонівна, Онопрієнко Катерина Олександрівна, Сахно Ганна Яківна .

Чистоту і затишок підтримують руки костелянної Хитрої Ольги Іванівни, та пралі Бондарук Ніни Кузьмівни .Ніна Кузьмівна Бондарук працювала багато років на посаді завідуючої господарством . В її душі скільки життєвої мудрості і світла , що в колективі вона для всіх є порадницею .

Ольга Іванівна Хитра працює в колективі з 90 років, і всі знають ,що в садочку немає куточка де не працювали руки Ольги Іванівни.

Завжди стримана, готова виконати будь яку роботу , для благополуччя дітей.

Після передачі закладу до Щасливської сільської ради всі матеріальні проблеми вирішувала головний бухгалтер Щасливської сільської ради Галина Анатолівна Катруша .Красива жінка, в якої все завжди вправно, мудро , і точно.

З 2010 року працює бухгалтером Кучук Юля Володимирівна ,молода, завзята, і відповідальна. Маючи такого бухгалтера можна спати спокійно.

Багато років дитячий садок вели бухгалтери радгоспу «Бортничі» Ольга Михайлівна Голик ,та Олександра Іванівна Гончар. Ці чудові дві жінки завжди були мудрими, тактовними ,з ними працювати було приємно адже вони часто ділились своєю життєвою мудрістю і їхні поради завжди виручали у складних ситуаціях.

З 2008 року в колектив прийшла завідувач господарства Юзепчук Віталія Юріївна. Віталія Юріївна замовляє продукти і по господарські дбає щоб було в її коморі все , що необхідне дітям.

З 2011 року двірником прийшла працювати Костишена Тетяна Михайлівна.

В 2009 році вихователем – методистом прийшла працювати Ашпетова Віра Павлівна . В 2011 році Віра Павлівна обрана громадою села в номінації

« Гордість села » . Завдяки відповідальності,активності, творчому підходу до роботи , досягла професійного зросту. Педагогічний стаж 30 років.

Вставка про голову

В 2011 році дитсадок святкує своє 55 річчя . Свято особливе , адже вік знаменний. Ми згадали лише невелику частинку історії .

Про що мріє дитсадок, на що сподівається , які плани в його житті про це

дізнаємось під час наступних зустрічей.

В 2012 році садок продовжує ремонтні роботи. Проведено капітальний ремонт музичної зали , групового приміщення І молодшої групи № 1 . Завідувач В.М.Іващенко приклала немало зусиль, щоб зал був не просто музичним, а й казковим. На випускні свята в гості до дітей завітали голова Щасливської сільської ради М.Ф.Шмаюн , Г.А.Катруша, Л.П. Кущенко .

Вони прийшли на свято з преміями, грамотами для працівників закладу.(фото )

В травні 2012 року були створені дитячі городи, які вийшли вдало оформленими, цікавими. Вихователь Нечепа О.В. провела відкрите заняття

для вихователів району за темою « Формування природничої компетентності дошкільнят «

27 вересня завідувач В.М.Іващенко запрошена на розширену колегію Міністерства освіти молоді, та спорту присвячену Дню Дошкілля.

У жовтні на святкуванні Дня працівників освіти дошкільний заклад займає ІІІ місце в рейтингу серед дошкільних закладів району. В нагороду отримує музичний центр. Почесними грамотами нагороджені : грамотою обласного управління освіти завідувач В.М.Іващенко, грамотами районного відділу освіти вихователі Короткова Л.Г. , Поліщук Г.В.

З радістю колектив зустрів в гостях начальника відділу освіти М.В.Неруша.

Цікаві свята « До нас осінь завітала « проведені в усіх групах.

Старша групи № 1, вихователь Юрковець Г.А. та старша група № 2 вихователі Нечепа О.В. та Шиманська О.П. підготували казки – вистави на які запросили батьків.

Забезпечуючи наступність в роботі дитсадка та початкової ланки освіти Щасливського НВК продовжується тісна співпраця колективів. Проводяться спільні наради, відвідують дитсадок вчителі початкових класів.

2012 році заклад відзначений 3 місцем у рейтингу серед закладів району.

У 2013 році в січні проведений майстер – клас « Майстерня тітоньки Зими »

для вихователів району. Майстер клас проводили вихователі Павлівська Г.Г., Голубецька Л.П., Нечапа О.В. за авторською розробкою Іващенко Валентини Миколаївни. Тамара Іванівна Андреєнко проявляє свої творчі здібності у оформленні залів, до свят, та різних подій.

Проводиться ремонт спортивної зали. Вона незвичайна по дизайну, завдяки ідеям керівника закладу.

Колектив приймає участь у громадському житті села і на святкуванні масляної неділі виставляє команду для участі в конкурсі «Вареники» Старанний колектив зайняв І місце за найсмачніші вареники, які готували Вікторія Юзепчук, Ольга Хитра, Галина Поліщук, Ольга Нечепа, Інна Пуришкіна . І все село Щасливе фотографується з « Щасливським вареником »

Весною майстер – клас для вихователів району проводить Мельник Оксана Олександрівна за темою »Вийшла курочка гулять » комбіноване заняття з розвитку мови та ознайомлення з навколишнім.

1 червня проводимо свято присвячене Дню захисту дітей « Літо – літечко , привіт ! « за авторської розробкою В.М.Іващенко . Створений Гімн та Прапор дитсадка « Ромашка » .Свято проводиться на яскраво прибраному подвір’ї. Радіють і діти і дорослі.

У липні проводимо спортивне свято « Будьмо радісній здорові, спритні,дужі та бадьорі» авторська розробка В.М.Іващенко .Кожна група придбала однаковий спортивний одяг. Виготовлені емблеми. У святі беруть участь і батьки. Татусі змагаються у естафетах. Радості дітей немає меж. Нагороджені усі медалями.

До Дня Незалежності та 90 річчя Бориспільського району приймають участь у с. Мирне і дорослі і діти. Група дітей зустрічала та представляла село перед делегацією вищих керівників області. Красиві діти в українських костюмах засяяли на святі як зірки. А найважливішою подією був виступ Ярослави Бойченко на великій сцені районного свята. Завідуючу закладу Іващенко В.М. нагороджено премією Черницького. Після святкування заїхали великою сім’єю до Валентини Миколаївни чаювати.

У серпні загальне велике свято провели до Дня Незалежності і в дитсадку. Колона дітей в вишиванках ,під прапором дитсадка, пройшовши під красивою аркою , розпочала свято « Мій край чудовий Україна « за авторською розробкою Валентини Іващенко . На святі , традиційно гості з районного відділу освіти Світлана Сьомак, голова Щасливської сільської ради Микола Шмаюн, завідуючі дошкільних закладів району, батьки. Усі гості також були у вишиванках. А яке чудове було оформлення подвір’я, голуби високо в небі, кульки жовто – синіх кольорів, вінки з живих польових квітів, квіткові композиції в гарбузах, водопади з стрічок.…Оформлювач Андреєнко Тамара Іванівна та колектив вихователів, ідейний натхненник керівник закладу. Організація та проведення свят за такою формою , це унікальний досвід роботи колективу, який забезпечує повноцінний розвиток дітей.

У жовтні колектив нагороджено за І місце в рейтингу серед закладів району. Нагороду одержали радо делегація у складі Поліщук Г.В. , Венгрін Т.Є., Нечепи О.В. ,

Колектив приймає участь у святкуванні Дня села. Було представлено виставку робіт дітей та педагогів « Мистецтво відкриває дітям світ і надихає творчості політ « Як пізніше було сказано жителями села « найкраща виставка, затьмили навіть школу»

Було нагороджено працівників закладу за багаторічну працю грамотами, преміями, квітами, а саме Короткову Ларису , Андреєнко Тамару, Хитру Ольгу , Поповійчук Валентину , Кучук Ріту , Сонько Людмилу, Бондарук Ніну, Юрковець Ганну, Поліщук Галину.

Діти вітали жителів села піснею « Листочки « в яскравих костюмчиках листочків , а банти здивували всіх жителів села. Люди ходили і запитували а хто продає такі банти, і де. Насправді вони були перероблені, руками працівників, за ідеєю керівника.

На святкуванні 30 ювілею школи Юрій Йовбак приймав керівника закладу

« як англійську королеву» В подарунок колектив школи одержав вірша , який після прослуховування одержав шквал аплодисментів, і звеселив свято.

Співпраця дитсадка та школи продовжується. Мати наставника заслуженого вчителя України, орденоносця, просто геніального педагога Юрія Йовбака пощастило дитсадку, тож є в кого вчитись і на кого рівнятись.

Незабули привітати діти з ювілеєм і голову сільської ради Миколу Шмаюна. Вірш про його життєвий шлях склала Валентина Іващенко, та хоровод « Коля наш дружочок ,ставай у таночок « був одним з кращих привітань голові.

На початку листопада пройшли традиційні свята « Осені « в усіх вікових групах. А колектив знову провів майстер – клас з художньої праці

« У майстерні тітки Осені » за авторською розробкою Валентини Іващенко, де ділились досвідом, з виготовлення виробів з природного матеріалу, та паперу вихователі Андреєнко Тамара, Венгрін Тетяна, Павлівська Ганна. Як завжди не обійшлось без цікавинки, діти та гості виготовляли хмаринки, а потім загадавши бажання, прив’язали їх до великих синіх кульок, і відпустили високо в небо. Дівчатка – горобинки в червоних платтячках та хустинках, весело грали в гру « Горобинки і хустина « з Оксаною Мельник. А Надія Вілюра виготовила ,як колега – золоті ручки , до гри аплікацію на тканині « Горобина « Чудові композиції- віночки виготовили вихователі Андреєнко Т.І. Юрковець Г.А., помічник вихователя Вілюра Н.В. , Нечепа О.В. Шиманська О.П., Поліщук Г.В. , Синяченко Н., Павлівська Г., Гості були здивовані красою залу, та костюмами в яких виступали діти. На святі була присутня голова районної профспілки працівників освіти Світлана Сьомак.

В березні в колектив прийшла працювати старша медична сестра Лариса Погоріла. Медсестра чудова, людина прекрасна, Мрія моя збулась, адже за п’ять років змінилось скільки медсестер. І врешті прийшла така, про яку можна тільки мріяти керівнику. Людина своєї справи. В колективі складаються певні традиції, добрі стосунки, взаєморозуміння.

Продовжуємо висвітлювати події з життя закладу на сторінках преси сільської та районної.

У 2014 – 2015 році на базі закладу проходять ряд семінарів для вихователів району. Колектив прикладає багато зусиль до оформлення тематичних семінарів. У 2015 році присвоєно звання « вихователь методист «Поліщук Галині Володимирівні , яка розробила та впроваджує в роботі з дітьми проект « Птахи – наші друзі « Одним з етапів цього проекту було розвішування шпаківень. І після проведення свята , через два тижні в кожній шпаківні поселились шпаки за якими з великим здивуванням спостерігали діти і дорослі. На святі були присутні методист КОІПОПК Корж Тетяна Михайлівна та вихователі району.

Також звання « вихователь – методист « присвоєно Венгрін Тетяні Євгенівні , яка розробила проект з національно – патріотичного виховання.

Вихователю Андреєнко Тамарі Іванівні – присвоєно звання » вихователь – методист « за великий досвід роботи з сенсорного розвитку дітей раннього віку.

Традиційно в дитсадку на подвір’ї проходять свята ! Весна – красна « ,

« Старти з Спайдерменом « « та інші.

Кiлькiсть переглядiв: 763